Relacja z konferencji na temat szumów usznych i obniżonej to

Relacja z konferencji na temat szumów usznych i obniżonej to

Postprzez Monika Pt, 9 września 2011, 12:43

Zapraszamy do lektury relacji z konferencji na temat szumów usznych i obniżonej tolerancji na dźwięki - Kajetany 03.09.2011r - do odnalezienia w dziale Z Życia Klubu
Avatar użytkownika
Monika
 
Posty: 51
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): Wt, 17 marca 2009, 21:23

Re: Relacja z konferencji na temat szumów usznych i obniżonej to

Postprzez Waldek N, 11 września 2011, 10:55

Witamy
Opadły pierwsze emocje, wchodzą w życie pierwsze postanowienia po konferencji a my Gospodarze Klubu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim jej uczestnikom. Wrześniowa Konferencja dla osób z szumami usznymi i obniżoną tolerancją na dżwięki zdaniem większości obecnych przyniosła spodziewane efekty tzn wzbudziła zainteresowanie i dała odpowiedż jak zacząć lub kontynuować rozwiązywanie większości problemów dotyczących naszej dolegliwości.
Nasze podziękowania kierujemy również do lekarzy i psychologów Kliniki Szumów Usznych przy IFPS-ie za merytoryczne i kompetentne wykłady poparte wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Nie zapominamy o podziękowaniach dla naszych klubowych kolegów: Norbertowi za przybliżenie aspektów działalności niemieckiej DTL i Jerzemu, który swoją prelekcją pokazał "światełko w tunelu" - opowiedział o swojej drodze (zakończonej sukcesem) pozbycia się szumów.
Nasze grono klubowiczów sukcesywnie się powiększa a konferencja jest takim miejscem, gdzie można bezpośrednio porozmawiać na tematy związane z życiem Klubu Tinnitus i stanąć twarzą w twarz z jego członkami. Wrześniowe spotkanie wydłużyło jego listę a my serdecznie witamy nowych członków. Jednocześnie prosimy nowych i dotychczasowych członków zarejestrowanych na naszym forum o podanie swoich nicków (bezpośrednio lub poprzez pocztę prywatną na forum). Będą w kolorze zielonym i pozwolą na dostęp do części tylko dla Klubowiczów (która ma niebawem powstać).
Podzielamy zdanie grona zadowolonych ze spotkania i na ich prośbę będziemy czynili starania aby Konferencja zajęła stałe miejsce w naszych kalendarzach.
Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach a na bieżąco wymieniajmy uwagi i dzielmy się wiadomościami na forum.
Gospodarze Klubu Tinnitus
Waldek
 
Posty: 190
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56


Powrót do Portal

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron