Szumy uszne w pozycji leżącej

Re: Szumy uszne w pozycji leżącej

Postprzez sivienki So, 10 września 2011, 09:32

Generatory sa bardzo drogie :(. Sam ostatnio sie rozgladalem i koszt jednego marki siemens to 2600 zl. Ja mam troche inny problem bo mi pisk sie wzmacnia kiedy spie i nie dlatego ze jest cicho. To wiaze sie ze snem lub moze z pozycja w jakiej spie. Sam nie wiem. Straszne cholerstwo. Bylem w klinice sluchu i mowy w Gdansku. Wszystkie badania sa ok. Uszy zdrowe a jednak cos piszczy :(
sivienki
 
Posty: 7
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): N, 3 lipca 2011, 11:13

Re: Szumy uszne w pozycji leżącej

Postprzez Waldek N, 11 września 2011, 11:30

Bardzo ciekawy przypadek
Skąd wiesz, że szumy się wzmacniają skoro śpisz. Sugestia, że może się to wiązać z pozycją ciała w czasie snu też interesująca aczkolwiek ja brałem taką ewentualność w początkowym okresie swojego leczenia i po długotrwałej (i z dobrymi wynikami) rehabilitacji kręgosłupa (nie tylko odcinka szyjnego) ta koncepcja padła. Lecz każdy przypadek może być inny. Proponuję badania w innej klinice, po to by potwierdzić diagnozę. A może spróbuj w poradni (lepiej w klinice) rozwiązującej problemy snu. Ciekawe jakie jest ich podejście do problemu szumów usznych.
Pozdrawiam.Waldek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Szumy uszne w pozycji leżącej

Postprzez sivienki Wt, 13 września 2011, 23:23

A juz sam nie wiem co z tym jeszcze zrobic. Skad wiem ze podczas snu? Bo czesto sie przebudzam i wtedy slysze gwizd. Wystarczy czasem ze wstane i sie troche pokrece po domu i wszystko bardzo mocno ucicha. Ale nigdy nie do konca. Umnie problem polega na tym ze nie potrafie sie wylaczyc. Zawsze i wszedzie probuje sie w te szumy wsluchac. Bardzo boje sie wieczorow. :( i jescze bardziej nocy. Nie spie juz normalnie od czterech miesiecy. Lekarz powiedzial mi ze powinienem unikac stresu bo to koze byc przyczyna. Tylko jak go nie unikac skoro denerwuje sie ze mi piszczy a byc moze piszczy mi bo sie denerwuje i kolko sie zamyka. A poza tym mam jeszcze rozwod na glowie tak wiec nici z relaksu. Powiedzcie czy ktos z was mial przypadek ze mial szumy od stresu i jesli tak to jak sobie z tym poradzil? I tak wogole jakie macie sposoby na wylaczenie sie? Bo mi kula szumu nie pomaga.i tak je slyche lezac na poduszcze. :( Wogole macie jakies rady? Bylbym wdzieczny za cokolwiek.Pozdrawiam
sivienki
 
Posty: 7
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): N, 3 lipca 2011, 11:13

Re: Szumy uszne w pozycji leżącej

Postprzez Piroman Pt, 23 września 2011, 10:41

Mam to samo. To kwestia złego ułożenia (pechowego) podczas snu. Nie ma na to wpływu zwężenie szpary czy problemy z jakimś odcinkiem kręgosłupa. To tak jak wystawisz żuchwę w odpowiedniej pozycji i też słyszysz szumy...
Kup sobie poduszkę, albo zmień pozycję (wiem, trudne).
Piroman
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 30 września 2010, 10:44

Poprzednia strona

Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron