Spotkania w Klinice

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez ulcia Pn, 8 lutego 2010, 00:23

Witaj Marzenko bardzo cieszę że zaczynają przychodzić nowe Osoby :lol: Ja też nie dawno przyszłam ale zaznaczyłam sobie termin17 kwietnia bo chętnie się spotkam pozdrawiam Ula :roll:
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Teresa Wt, 8 czerwca 2010, 20:59

Witajcie!

Bardzo mi się podoba pomysł połączenia wizyt lekarskich ze spotkaniami. Proponuję wizyty odbywać np. w piątek, nie wcześniej niż o godz. 10:30, żeby mogły dojechać osoby spoza Warszawy.
Ja leczę się w Kajetanach u p. dr Karpiesz.

Pozdrawiam wszystkich Klubowiczów. Teresa
Teresa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 8 czerwca 2010, 20:33

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Wera Śr, 9 czerwca 2010, 18:25

Teresa
ja też leczę się u tej samej doktor co Ty ale niestety porawy nie ma, pozdrawiam
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Waldek Cz, 10 czerwca 2010, 09:53

Witam
Cieszę się, że powraca dyskusja na temat spotkań przy okazji wizyt lekarskich. Myślę, że więcej na ten temat będziemy mogli sobie powiedzieć w czasie Konferencji 26 czerca. Pragnę również ta drogą powiadomić wszystkich zainteresowanych, że mimo iż rozpoczęcie konferencji jest planowane na godzinę 10.00 to na zaproszenie Gospodarzy Klubu Tinnitus profesor Skarżyński wygospodarował dla nas "godzinkę". Zapraszamy więc na spotkanie z Profesorem na godzinę 9.00 gdzie, mam nadzieję dowiemy się o planach rozwoju Instytutu ale również o zamierzeniach dotyczących pacjentów Kliniki Szumów Usznych. Tak więc spotykamy się już o 9.00 a bezpośrednio po spotkaniu z profesorem rozpocznie się Konferencja.
Pozdrawiam licząc na wspólne spotkanie.
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Dorota Cz, 10 czerwca 2010, 12:19

Witam
ja nawiążę jeszcze do spotkań w klinice w czasie wizyt lekarskich.
Właśnie jutro taka sytuacja ma miejsce:)
Technicznie wygląda to tak: grupa pacjentów ma wyznaczoną wizytę na 11.06 i zjeżdżamy sie z różnych stron Polski do Kajetan i na "Kampinos". Już od rana jesteśmy razem:) i to jest duży plus. Po wizycie udajemy się do wspomninanej p.Tereski i nadal mamy czas dla siebie. Sobota to czas na spacery i wspólne przebywanie. Zaplanowaną mamy jedynie wizytę w teatrze na godz 17.00. Niedziela do południa też jest dla nas.
Jeżli ktokolwiek chciałby dołączyc to zapraszamy
kontakt z nami 502 923 153
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Teresa Pt, 16 lipca 2010, 17:39

Wera, masz dużo szczęścia, że leczysz się w Kajetanach.
Poprawa zdrowia będzie na pewno. Musisz przestrzegać wszystkich zaleceń p. doktor i p. psycholog.
Ja leczę się od 2000 roku. Poprawę zaobserwowałam już po pierwszym turnusie w Łebie, gdzie spotkałam wielu ludzi z podobnymi problemami. Wyraźna poprawa nastąpiła po drugim turnusie. Najskuteczniejszą metodą leczenia szumów usznych jest rehabilitacja na turnusie. Nie mogę się doczekać, kiedy następnym razem spotkamy się na kuracji w Łebie.
Trzymaj się Wera! Będzie dobrze.
Teresa
Teresa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 8 czerwca 2010, 20:33

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Wera Pt, 16 lipca 2010, 19:58

Teresa
jeżdźę do Kajetan choć dawno nie była ale powiem Tobie szczerze, że nic mi nie pomaga oprócz tego lecze sie u psychiatry, wszystkie polecenia pani doktor i psychog przestrzegam a mózg szaleje od tych pisków, pozdra....
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Wera So, 11 czerwca 2011, 11:53

może ktoś wie więcej na temat tego spotkania 3 września np. o której godzinie, ile się płaci itd.....
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Dorota N, 12 czerwca 2011, 19:25

Jeżeli chodzi o szczegóły wrześniowego spotkania to należy uzbroić w cierpliwość. przekażemy później.
Jesteśmy w trakcie ustalania z kierownikiem kliniki zarówno formy jak i tematów spotkania.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Wera N, 12 czerwca 2011, 21:35

Dorota
dzieki, pozdrawiam
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron