Co robić? ;(

Re: Co robić? ;(

Postprzez szczescie_100 N, 11 kwietnia 2010, 21:10

Dodam od siebie, że bezwzględnie należy spotkać się z psychologiem, w moim przypadku była to Pani Ewelina Latkowska.
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Co robić? ;(

Postprzez dianiczek90 Pt, 16 kwietnia 2010, 20:36

Witam wszystkich ;) Piszę bo sytuacja u mnie trochę się poprawiła i mam nadzieje że wszystko zmierza ku lepszemu ;) Cały czas biorę leki a na Lipiec mam wyznaczony termin w Warszawie ale zauważyłam poprawę.Nie wiem czy jest ona spowodowana jakimś efektami leczenia czy raczej ja trochę się przyzwyczaiłam i staram się nie panikować nawet w te gorsze dni.W każdym razie są dni kiedy niemal nie słyszę pisków czy szumów a są takie w których mi doskwierają choć nie tak jak wcześniej..Niepokoją mnie tylko bóle w lewym uchu(nasilają się kiedy czasami pojawia się pisk)i uczucie ucisku czy skurczu w uszach.. odczuwał ktoś może coś podobnego? Dziękuje że odpisaliście na mojego posta to dla mnie dużo znaczy ;) Myślę że najważniejsze jest wsparcie rodziny i żeby cały czas mieć jakoś zaplanowany i jakoś życie toczy się dalej..Mam nadzieje że będziemy w kontakcie pozdrawiam wszystkich szumowiczów ;)
Diana
dianiczek90
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 19 lutego 2010, 15:24
Lokalizacja: Olkusz

Poprzednia strona

Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron