Pytanie o TRT w Kajetanach

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Wera N, 15 listopada 2009, 09:40

Waldek
niestety leki ziołowe nie pomagją ja mam tak zaawansowany zespol nerwicowo-depresyjny, że tylko funkcjonuję na lekach niestety ale nie mam wyboru. Teraz mam okres wzmożonych pisków ale co to spwodowało nie wiem. Wiesz jedno mnie dziwi już 2 lata mam pisko-szumy a mózg nie potarfi się przywyczaić mimo to, że4 stosuję się do zalecenień lekarza a Kajetan, pozdrawiam Wera
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Waldek Pn, 16 listopada 2009, 12:45

Witaj

Przyznam szczerze, ze trudno mi cokolwiek Ci doradzić. Skoro musisz brać leki ja tego nie zmienię, ale próbuję Cię namówić na lekką zmiane stylu życia - więcej luzu, wiecej uśmiechu, staraj się wykorzystywać maksimum radości jakie otrzymujesz od życia. Po prostu wiecej luzu, podobno połowa sukcesu w procesie leczenia to nastawienie chorego (pacjenta) do swojej choroby a reszta to zabiegi lekarzy i działanie lekarstw. Twoje zwiekszenie głośności pisków (szumów) może wynikać ze zmian cisnienia o których wspominał Andrew. Czy zwracałaś uwagę na te zjawiska u siebie? Jeśli nie to przeanalizuj przez kilka, kilkanaście dni. Nadcisnienie jest jedną z przyczyn powstawania szumów usznych. Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że przy stanach nerwicowo-depresyjnych ono występuje. Może warto zadbać, żeby je wyeliminować

Pozdrawiam
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez AndrewK Wt, 17 listopada 2009, 19:02

Witam!
Ponownie dorzucę swoje trzy grosze w Waszym dialogu.Musisz się zgodzić Wera, że własne cele osiągamy poprzez działanie, a Twoich wypowiedziach nie dostrzegłem o tym żadnej wzmianki - przynajmniej o takich próbach. Bo to, że masz dokuczliwe szumy i piski to fakt(kto ich z nas na tym forum nie ma), ale ciągłe koncentrowanie się na nich to droga donikąd. A może się mylę? Myślę, że dobrym kierunkiem dla każdego, choć to oczywiste, jest sposób widzenia i patrzenia na świat przez pryzmat pozytywnych wartości. Proponuję Ci Wera taką stronę:http://dezyderata.ovh.org/- to na początek. Co o tym sądzisz? Czy jesteś w stanie zaakceptować zawarte tam przesłanie i dostosować się do niego? Wtrącam się dlatego, bo próbuję wspomóc Waldka w jego wytrwałej chęci niesienia Ci pomocy. Pozdrawiam-mam nadzieję na dalsze śledzenia Waszego dialogu.
AndrewK
 
Posty: 8
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 07:57

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Wera N, 3 stycznia 2010, 19:08

Szęśliwego i bezszumnego Nowego Roku 2010
pozdrawiam Wera :)
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Postprzez czarna0909 Wt, 5 stycznia 2010, 17:55

Witam wszystkich,dziś się zalogowałam na waszym portalu i przyznaję że tego właśnie szukałam ponieważ mądre i ciekawe informacje zawierają wasze posty.Narazie jestem na etapie zapoznania się ze wszystkimi informacjami i na pewno bedę uczestniczyła czynnie w "życiu"tego forum.Mój szum w uchu wykańcza mnie psychicznie momentami ale nie tracę nadzieji że w końcu jakiś lekarz całkowicie mu zaradzi.Jestem bardzo zadowolona z opieki w IFPS zarówno w Warszawie jak i w Kajetanach.Po przeczytaniu i zapoznaniu się z waszymi informacjami postaram się dać coś więcej od siebie na ten temat.Pozdrawiam wszystkich gorąco.
czarna0909
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 5 stycznia 2010, 17:40

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Dorota Śr, 6 stycznia 2010, 18:23

Serdecznie witamy,
tworząc portal i Klub robilismy to z myślą samopomocy właśnie.
Miło, że znajdujesz tu informacje dla siebie. Pamietaj jednak, że pierwsze kroki kieruje się zawsze do lekarza. To co znajdujesz na forum i na naszej stronie www. to "drogowskazy" którymi możesz się kierować.
Powodzenia i zapraszamy do aktywnego udziału :)
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Wera Cz, 25 marca 2010, 15:40

czy jak Wam tak mocno szumi zażywacie środki uspokajające? bo ja tak raz pomoga raz nie koszmar z tymi piskami, pozdrawiam
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Dorota Cz, 25 marca 2010, 20:11

Tak naprawdę to cały czas potrzebujemy proszków:) dlatego powstał Klub, żeby zamiast leków mieć wsparcie w bliskich.
Zapraszam na Konferencję 17.04 a zobaczysz, ze można sobie pomagać i ograniczać farmakologię.
Będziesz?
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Wera Cz, 25 marca 2010, 20:58

Dorota
nie mogę, pracuję w szkole i nie moge sobie wziąć wolnego. Zawsze do Kjetanan mnie woził mąż ale u niego w pracy tez ma problem z urlopem. Chcę przyjechac w maju dp Kajetan wtedy dostanę od lekarza L-4, bo to wizyta kontrolna
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Pytanie o TRT w Kajetanach

Postprzez Wera So, 13 listopada 2010, 20:11

napiszcie, czy komuś pomogła metoda TRT i szumy ucichły?pozdraw.....
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron