I TURNUS KLUBU TINNITUS

I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez Dorota Śr, 21 października 2009, 22:27

Witam wszystkich uczestników turnusu 11.10-17.10.2009
Zdrowy egoizm mile widziany a Łeba to właśnie taki zastrzyk zdrowego egoizmu - tak mówi p.Ewelina:)
Myślę znaleść tu wiele miłych wspomnień z tego uroczego tygodnia. Pamiętacie "tramwaj"???
Liczę, że podzielicie się swoimi wrażeniami z pobytu:)))
wasza kolezanka Dorotka:)))
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina N, 25 października 2009, 23:20

"Zdrowy egoizm mile widziany a Łeba to właśnie taki zastrzyk zdrowego egoizmu ",ale nie tylko...to wspaniali ludzie i przyjaźnie,emocje,którymi dzieliliśmy się czasem nieśmiało,a czasem z wielką radością,ta otwartośc na drugiego człowieka,to niespotykane na codzień uczucie,tego nauczyliśmy się właśnie w Łebie,to cenny dar i pielęgnujmy go.Jestem pod wrażeniem i mam nadzieję,że spotkamy sie jeszcze nie raz,by przeżyć wspólnie wiele wspaniałych chwil.Dziekuje,że mogłam tam być z Wami . :) Pozdrawiam serdecznie Krystyna
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez szczescie_100 N, 25 października 2009, 23:27

Witaj Doroto,
Zdrowy egoizm podpowiada mi wagary na jutrzejszy dzień, ale ... Łeba do końca mnie nie zepsuła:), szkoda....
Wspólnie spędzony czas, jak wiele razy mówiłaś, ładuje akumulatory na długie wieczory, a niejednokrotnie na baaardzo przedłużaaaające się w nieskończooooność wieczory. I miło wtedy pomyśleć, że nie tylko ja nie śpię:)/patrz:zdrowy egoizm:))/.
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez szczescie_100 N, 25 października 2009, 23:30

Krysia, dlaczego wcale nie jestem zdziwiona, że nie śpisz?
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez Dorota N, 25 października 2009, 23:56

Witajcie dziewczyny!
jak łatwo poznać swoje zwyczaje po wspólnym tygodniowym przebywaniu. :)
Miło jest zajrzeć i spotkac znajomych. Czy ty Krysiu jeszcze słuchasz szumu morza?
Powiedźcie prosze co zrobić zeby nie zwarjowac i trochę pospać? Moje sposoby trochę mnie zawodzą :(
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Pn, 26 października 2009, 00:07

Dorota napisał(a):Miło jest zajrzeć i spotkac znajomych. Czy ty Krysiu jeszcze słuchasz szumu morza?
Powiedźcie prosze co zrobić zeby nie zwarjowac i trochę pospać? Moje sposoby trochę mnie zawodzą :(


:P jak juz odkryliście jestem "nocnym markiem" i "sową"...zaglądam tu i tam po nocach...właśnie przeglądam sobie zdjęcia i filmiki z szumem fal,piskiem mew z Łeby i nie tylko....gdzie mi tam moje szumy do tych nagranych..to jest dopiero szum!!!A zdjęcia są wspaniałe,nagrane filmiki z naszej radosnej twórczości artystycznej to dopiero dzieło sztuki...usmiałam sie niesamowicie..to nasze poczucie humoru a i zdolności aktorskie co niektórych :shock: ,to dopiero zabawa :lol: Już wkrótce wszyscy to obejrzą :lol:
Rada na sen...zmeczyć sie..najlepiej przyjemnie ;)
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Pn, 26 października 2009, 00:12

:? wcale nie jest tak późno...dopiero 00:10,czas na naszej stronce zatrzymał sie...jest jeszcze łebski..letni ;)
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Pn, 26 października 2009, 00:25

:o Plan na jutro...proszę być punktualnie...bo...będą śpiewy!!!/zarówno rano jak i wieczorem :lol:
Załączniki
IMG_0774.JPG
IMG_0774.JPG (549.37 KiB) Przeglądane 18960 razy
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez stanjarosz Pn, 26 października 2009, 19:46

Witaj Dorotko ! Pozdrawiam Cię , i wszystkich forumowiczów. Oczywiście jestem spóźnialski , gdyż odrabiałem zapóźnienia w pracy spowodowane "Łebą". Ale co tam. To co razem przeżyliśmy zasługuje na jeszcze większe niż tylko 1-tygodniowe katorgi.Jak to się czasem mawia : "proszę częściej" . Oczywiście z pełnym optymizmem włączę się w działalność klubu .Już w przygotowaniu są propozycje, które przedstawię niebawem.Pozdrowienia dla Waldka. Stanisław
stanjarosz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 26 października 2009, 18:39

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez Dorota Pn, 26 października 2009, 19:53

witaj, Stasiu
to miło, że się uaktywniłeś i bardziej cieszy to, że masz pomysły.
Jeszcze dobrze nie przebrzmiały echa Łeby a Ewa już czeka na spełnienie danej przez Ciebie obietnicy organizacji spotkania :)
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Następna strona

Powrót do Bilans po powrocie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron