Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez szczescie_100 Pn, 18 października 2010, 22:08

Zaprosiłam naszego, jak doskonale wiecie: wspaniałego kompana i prowodyra uciech wszelakich, do teatru ( Rafał stawia bilety). Niestety, moje zaproszenie nie wywołało euforii radości. Wręcz przeciwnie, Rafał wije się jak piskorz i wymyśla kolejne wykręty. W końcu stanęło na tym, że muszę lepiej postarać się, bo JPRafałowi nie wystarczy już zwykłe kobiece "chcę się odchamić".
Proszę więc Was wszystkich, cokolwiek przyjdzie Wam na myśl: każdy pomysł, przynęta,groźba i szantaż mile jest widziany :lol:
Czekam tu: na forum na Wasze propozycje. Dorota, Stasiu,Krysia,Jerzy,Andrzej,Waldek,Ulcia, Jarek,Agnieszka i reszta, proszę pomóżcie :?:
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez Dorota Wt, 19 października 2010, 17:16

Ewcia ja mam ten sam problem,
użyłam wielu argumentów ale -kulą w płot- nic nie skutkuje:(
Może przy najbliższym spotkaniu jakieś "ręczne" argumenty w postaci harcerskiej kocówy
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez ulcia Wt, 19 października 2010, 19:07

bo JPRafałowi nie wystarczy już zwykłe kobiece "chcę się odchamić". Witam ja tego nie rozumiem mogę pomóc ale nie wiem o co chodzi :?: Napiszcie w jaki sposób mogłabym pomóc pozdrawiam Ula :(
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez Henia Śr, 20 października 2010, 10:16

Czytam i nie "łapie", ale chodzi najprawdopodobniej o sponsorowanie..., może tym tropem pójdziesz szczęście :) i wyjaśnisz zaistniałą niezręczną sytuację.. Ja z wielką przyjemnością zamierzam wybrać się do "Capitolu" na Menopauzę. Jestem w Kajetanach w piątek u lekarza, a w sobotę "odchamię się" w teatrze. Polecam bardzo zabawną sztukę ze świetną obsadą.

Pozdrawiam wszystkich Tinnitusów.. :)
Henia
P.S. Czy może ktoś ma umówioną wizytę 22 października? jeśli tak to proszę o odzew. Może się spotkamy :) .
Henia
 
Posty: 18
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): So, 13 lutego 2010, 16:15

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez Dorota Śr, 20 października 2010, 16:27

Heniu
wizytę mamy umówioną ale 26.11 i w tym dniu spotykamy się w szerszym- Tinnitusowym gronie.
Zostajemy jeszcze dwa dni w Warszawie i planujemy wyjscie do teatru. Tu pojawia się "problem" z Rafałem który nie ma czasu w tym terminie na spotkanie.
Jeżeli jest ktos kto reflektuje na spotkanie z Tinnitusami to proszę o kontakt:)
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez ulcia Śr, 20 października 2010, 17:01

No ja mam chęć się spotkać i jak na razie mam czas zarezerwowany pozdrawiam Ula
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez szczescie_100 Śr, 20 października 2010, 21:19

Ups,
Heniu,faktycznie chyba mój drobny błąd w druku i wyszła mała prowokacja.
Rafał rozumie, że nie funduje biletów:).
Dorotko, fajny pomysł, tylko czy damy radę..., a poza tym odłoży się w czasie i zastosowana forma zastraszenia przyniesie efekty w przyszłości.
Ulcia, fajnie, że wybierzesz się z nami! Zobacz Rafale, Twoja niechęć do sztuki przez duże S motywuje innych.
Znalazione w necie:" Życie jest chmurne, a sztuka radosna."/Friedrich Schiller/- Dorotko na jaki spektakl idziemy?
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez stan So, 23 października 2010, 09:36

Ewcia ! przez zazdrość odmawiam wszelkiej pomocy !
stan
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 13 lutego 2010, 11:43

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez Dorota So, 23 października 2010, 17:57

Ewcia nie rozpaczaj, damy radę! Dla przypomnienia możemy użyc "przypominacza"- jakiś wymyślimy ;)
Stasiu, nie zamartwiaj się, nie masz czego zazdrościc, za Tobą tęsknimy wszystkie :P
Może coś zaprezentujesz, ze swego zbioru aforyzmów?
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Kochani! mamy problem z Rafałem!Pomóżcie!

Postprzez ulcia Pn, 8 listopada 2010, 12:27

Witam wszystkich mam problemy rodzinne i nie będę mogła się z wami spotkać w listopadzie przepraszam pozdrawiam Ula
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34


Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron