Spotkania w Klinice

Spotkania w Klinice

Postprzez Waldek Wt, 5 stycznia 2010, 16:28

Chciałbym poddać dyskusji nowy pomysł na lepszą integrację, częściejsze spotkania klubowiczów (ale rownież sympatyków).
Generalnie pomysł polega na tym aby zapisywać się na wizyty kontrolne na jeden dzień w miesiącu, wcześniej przez nas ustalony (np pierwszy poniedziałek miesiąca - dzień do ustalenia) Na końcu najbliższej wizyty którą już mamy wyznaczoną poprosimy lekarza prowadzącego o wyznaczenie terminu następnej na dzień który (mam nadzieję) wyznaczymy. W ten sposób raz w miesiącu kilka osób (a może wiecej) będzie się mogło spotkać przy okazji wizyty lekarskiej. Realnie zamierzenie może zacząć funkcjonować za około pół roku bo mniej więcej z tą czestotliwoscia mamy wizyty u lekarzy w Klinice. Pomysł nie jest nowy, w ten sposób spotyka się już grupa osób. Z moich wiadomości wynika, że niemal w 100% wizyty zostały przeniesione do Warszawy na ul Zgrupowania AK. Mam wstępną aprobatę dr Bartnik pod warunkiem, że nie będzie dezorganizacji pracy lekarzy. Jeżeli pomysł uzyska poparcie i uściślimy szczegóły mogę w ustalonym dniu być w Klinice żeby organizować te spotkania.
Ciekaw jestem Waszych opinii i oczekuję na odpowiedzi.

Waldek Gawryś
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez ulcia Wt, 12 stycznia 2010, 19:48

Cześć Waldek to by było fajne takie spotkania. Ja chodzę w Warszawie do Lekarza dr Kozik a co tydzień chodzę do Psychploga Małgosia Fludra na ogół w środy ale mogę i w inne dni pozdrawiam Ula
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Waldek Cz, 14 stycznia 2010, 14:50

Witaj Urszulo.
Próbę zorganizowania spotkań klubowiczów przy okazji wizyt lekarskich podjąłem na wniosek kilku osób które widzą sens w tej inicjatywie. Taka forma spotkań już funkcjonuje, parę osób przyjeżdża do W-wy na kilka dni (zazwyczaj jest to "wydłużony" weekend) mają wizyty w W-wie lub Kajetanach a resztę czasu organizują sobie wg własnego uznania. Ja proponuję spotkanie w Instytucie przy okazji wizyt lekarskich. Myślę, że wiele osób przyzna mi rację, że znajomości i przyjażnie zawarte w czasie turnusów w Łebie i podczas wizyt lekarskich w zdecydowanej większości są nietrwałe i nie wytrzymują próby czasu. Gdyby się udało skutecznie zorganizować tą formę spotkań byłby to sposób na zacieśnianie wcześniej zawartych znajomości ale również na pozyskiwanie nowych. Również byłby to sposób na bezpośrednią wymianę doświadczeń - to jeden z celów Klubu. Zdobyte przy tej okazji doświadczenie byłoby dobrym początkiem dla grup wsparcia, które mam nadzieję w sposób zorganizowany powstaną w przyszłości. Żeby iniocjatywa miała sens musi się wypowiedzieć więcej osób. Tak więc czekamy.
Pozdrawiam. Waldek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez ulcia Cz, 14 stycznia 2010, 22:24

Dzięki Waldku ja jak narazie będę sobie chodzić po forum, szkoda że nie ma wstawionych zdjęć na forum z Łeby to byśmy mogli siebie pokazać na zdjęciach. Ktoś obiecał że będą zdjęcia wstawione tylko nie pamiętam gdzie miały być. Ja sprawdzę w którym roku była bo nie pamiętam, pamiętam że raz byłam w listopadzie a drugi raz byłam w czerwcu, byłam w grupie u Psycholog Izy i Małgosi. Pozdrawiam Ula :roll:
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Jerz-y Cz, 21 stycznia 2010, 23:32

Twój pomysł spotkań połączonych z wizytą u lekarzy jest ciekawy. Miło by się spotkać, wymienić doświadczenia. Ja jestem za.

Jerz-y
Jerz-y
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pn, 16 listopada 2009, 20:55

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Waldek Pt, 22 stycznia 2010, 14:13

Witam
Dzięki za odpowiedż, lecz przyznam szczerze liczę nie tylko na poparcie ale na dyskusję np który dzień tygodnia byłby najbardziej odpowiedni i w jakich godzinach. Liczę na odpowiedzi osób z dalszej odległości od Warszawy bo propozycja jest skierowana głównie do nich. Klubowicze z Warszawy i okolic gdyby tylko wyrazili taką chęć mogą się "skrzyknąć" niemal z dnia na dzień ale oczywiście powinni się również wypowiedzieć. Osobiście uważam, że rozmowy poprzez forum nigdy nie dorównają spotkaniom w realu. Dowodem na to niech będzie spontaniczne spotkanie zainicjowane przez Dorotę...będę w Warszawie we wtorek wieczorem... i zjawia się 11 osób nie tylko z Warszawy. Na pewno takim świadectwem zacieśniania kontaktów będzie kwietniowa (17.04) konferencja dla pacjentów i ich rodzin w Kajetanach połączona z 1 rocznicą powstania Klubu Tinnitus. O szczegółach napiszemy niedługo na stronie internetowej. Nie ukrywam, że liczymy na dużą frekfencję klubowiczów ale również sympatyków i osób zainteresowanych.
Wracając do meritum czekam na Wasze wypowiedzi a spotkanie w Kajetanach może być dobrym miejscem na dyskusję na ten temat.
Pozdrawiam.
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez ulcia Pn, 25 stycznia 2010, 11:06

Ja jestem za, mimo że jestem z Warszawy ale muszę wiedzieć trochę wcześniej o spotkaniu bo mam bardzo ciężkochorą Mamę i muszę załatwić opiekę do niej pozdrawiam Ula
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Irena So, 30 stycznia 2010, 17:51

Witam.
Waldku bardzo dobry pomysł aby połączyć wizyty kontrolne ze spotkaniami klubowiczów.
Ja już poprosiłam o zmianę wizyty kontrolnej z lutego na 16 kwietnia aby uczestniczyć w spotkaniu 17 kwietnia w Kajetanach.Ciekawa jestem jaką dostanę odpowiedz na moją prośbę?
Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w realizacji ciekawych pomysłów. Impulsywna.
Irena
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 23 kwietnia 2009, 11:04

Re: Spotkania w Klinice

Postprzez Waldek So, 30 stycznia 2010, 19:28

Dzięki Ireno za poparcie dla pomysłu. Wciąż czekam na wiadomość jaki dzień tygodnia w/g Was byłby najkorzystniejszy, również pora dnia jest nie bez znaczenia. Chciałbym pomysł wdrożyć możliwie szybko lecz musi być dobrze przemyślany. Chyba najlepsza dyskusja będzie 17 kwietnia. Jednak w dalszym ciągu proszę o wypowiedzi.
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

pozdrowienia

Postprzez marzena Cz, 4 lutego 2010, 19:58

Witam wszystkich i pozdrawiam. Jestem "nowa".Mam nadzieję ,że Was niedługo poznam, chociaż wolałabym nie mieć tego problemu, który nas łączy. Pierwszą wizytę mam wyznaczoną na 25.02 ,więc poczekajcie na mnie z tym spotkaniem.
Pozdrawiam. Marzena
marzena
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 28 stycznia 2010, 18:18

Następna strona

Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron