Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Postprzez aga.l Wt, 11 czerwca 2013, 21:33

W sobotę 8 czerwca, znów byliśmy razem. Po raz kolejny okazało się, że "dla chcącego- nic trudnego". Kolejne nieformalne spotkanie klubowe. Jak zawsze nasi gospodarze postarali się o to, by czas spędzony wspólnie łączył miłe z pożytecznym. Spotkaliśmy się w Centrum Nauki Kopernik- w świecie eksperymentowania z ruchem, światłem, dźwiękiem, ciałem. Zagłębialiśmy się w tajemnice zmysłów, postrzegania czasu i funkcjonowania w otaczającym środowisku. Pomimo hałasu, który początkowo powodował problemy ze skupieniem, wciągnęliśmy się w zabawy interaktywne co w efekcie pozwoliło nam rozluźnić się i zaangażować oraz zapomnieć o życiu codziennym.
Atmosfera jaką potrafimy już stworzyć w grupie daje nam możliwość odnalezienia się w każdych okolicznościach. Mogliśmy prześledzić losy ludzkości od wynalezienia koła, po dzisiejszy internet. Wrażenia z "bycia" eksponatem na łożu fakira czy ogniwem, przez które przepływa elektryczność jeżyło włosy na głowie! Może niektórzy zbyt dosłownie wzięli do siebie to, że na spotkaniach klubowych ładuje się akumulatory ;-)
Mimo, iż większości z Was to spotkanie będzie się kojarzyło z techniką- ja zapamiętam chwile wspólnie spędzone pod rozgwieżdżonym niebem w planetarium.

Spotkanie zakończyliśmy próbując chińskich specjałów w restauracji "Wook". Towarzyszyły nam rozmowy na temat naszej działalności. Te rozmowy są jak cegiełki, za pomocą których budujemy klub, mimo, że jeszcze nie do końca wiemy jak ma wyglądać finalne dzieło.

Pozdrawiam,
Agnieszka
aga.l
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 21:04

Re: Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Postprzez szczescie_100 Śr, 12 czerwca 2013, 18:37

Bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła, pomimo że z Wami nie byłam.
Uśmiech na twarzy mi się pojawia, gdy w myślach widzę Was radosnych i beztroskich- powiem: jak dzieci:)
Na tyle polepszył mi się humor, że zostawiłam krótką wiadomość dla Was w autorskiej zakładce Waldka "w szranki na rymowanki"
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Postprzez Henia Wt, 18 czerwca 2013, 09:06

Witajcie Kochani,

przeglądając fotografie, bardzo ubolewam, że nie mogłam być uczestnikiem ostatniego spotkania. W "Koperniku" jeszcze nie byłam, nadrobię to innym razem. Pięknie wszyscy wyglądacie, cudowna atmosfera jak zawsze. Przesyłam gorące słoneczne pozdrowienia dla wszystkich. Podzielam fakt, że szumy uszne zanikają na każdym spotkaniu z tak wspaniałą ekipą "szumisiów".
Czy ustalony jest termin konferencji wrześniowej, jeśli tak, to proszę o informację, bo tym razem już nie odpuszczę.

Jeszcze raz ściskam wszystkich serdecznie i każdego z osobna :)
w oczekiwaniu na informację pozdrawiam
Henia
Henia
 
Posty: 18
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): So, 13 lutego 2010, 16:15

Re: Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Postprzez Dorota Pt, 21 czerwca 2013, 21:44

No proszę są tacy co tylko ubolewają ;)
Heniu nic straconego, jeżeli zmienisz postawę z "ubolewania" na "relaks i zabawa" to wszystko przed Tobą.
Kopernika możemy powtórzyć, szczególnie spektakl w planetarium. Niezwykle ciekawy i uświadamiający nam jak malutccy jesteśmy my ze swoim, nawet wielkim szumem :P
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Spotkanie w Warszawie 8.06.2013r

Postprzez Henia Cz, 27 czerwca 2013, 12:28

Dorotko,
tym słowem przedstawiłam swój stan ducha i trudno wyrazić to inaczej. Nie zawsze możemy dysponować swoim czasem, zwłaszcza, gdy się ma zobowiązania rodzinne. Uwielbiam relaks i zabawę (dosłownie: tańce), ale czasami życie pisze inne scenariusze i nie zawsze możemy skorzystać z przyjemności zaplanowanych wcześniej. Nie martw się Dorotko, spotkamy się na konferencji to poszalejemy też... :lol:

Pozdrowienia dla wszystkich
Henia
Henia
 
Posty: 18
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): So, 13 lutego 2010, 16:15


Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron