Witamy:)

Re: Witamy:)

Postprzez szczescie_100 Wt, 19 stycznia 2010, 19:42

Ulcia,
ja tez witam Cię serdecznie!
Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się i poznamy!!!
Dorota czuwa nad nami i na pewno nas powiadomi o spotkaniu?:)
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Witamy:)

Postprzez Dorota Cz, 21 stycznia 2010, 15:51

Oczywiście, że czuwam ;)
Spotkanie już niedługo w Murzasichle, serdecznie zapraszamy a potem 17 kwietnia!!!
Ewcia,co do spotkań to muszę się przyznać, że 19.01 kiedy Ty buszowałaś na stronie ja piłam kawkę w doborowym towarzystwie(Iwonka, Jadzia, Aga, Janusz, Waldek, Jurek, Wiesio,Tomek,Rafał) wspominaliśmy Cię i ten dobry duch zaprowadził Cię do kompa ;)
Sprawozdanie ze spotkania już niedługo, mielismy bardzo obiecującą rozmowę z dr,Cieślą - już możesz sie cieszyć ;)
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Witamy:)

Postprzez ulcia Pn, 25 stycznia 2010, 12:06

Dzięki Dorotko i już Wam zazdroszczę spotkania które odbyliście w fajnym gronie. Wydaje mnie się że Was nie znam ale chętnie poznam bo Wy jesteście z innej grupy niż ja. Dorotko ale zróbcie Sobie wspólne zdjęcie i pewnie można na forum wstawić. To bym zobaczyła czy Was z nam, bo wydaje mnie się że jak ja byłam na drugim turnusie w czerwcu to Wy byliście na trzecim. Bo byłam w pokoju z Waszą koleżanką tylko nie pamiętam jak miała na imię pozdrawiam wszystkich :lol:
ulcia
 
Posty: 23
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Pn, 11 stycznia 2010, 21:34

Re: Witamy:)

Postprzez szczescie_100 Cz, 28 stycznia 2010, 20:55

Zazdroszczę Wam najbliższego spotkania i szkoda, że nie jadę, ale jestem zdecydowanie stworzeniem ciepłolubnym, a nie podejrzewam, aby ktokolwiek z Was preferował siedzenie przy kominku, gdy nartostrada w pobliżu:)
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron