listopad 2010

listopad 2010

Postprzez Dorota Wt, 14 grudnia 2010, 22:31

Witam kochani,
myślałm, że podzielicie się wrażeniami po listopadowym spotkaniu o zdjeciach nie wspominając :)
Tereska, jak Tobie się udało spotkanie, byłaś pierwszy raz z nami na takim,
Ciekawa jestem, zapewne nie tylko ja, czy coś zyskałaś spotykając się z innymi "szumisiami".

Było to jedno z tych spotkań jakie odbywają się przy okazji wizyt lekarskich.
To co było 26 listopada przeszło nasze naśmielsze oczekiwnia. Chęc spotkania wyraziło 17-18 osób :) i nie wszyscy mieli w tym dniu umówioną wizytę w Instytucie. Wielu było takich którzy przyjechali specjalnie aby się spotkac.
Jest to przykład na to, że warto się wspierac i pomagac sobie.
Czekam na wrażenia i zdjęcia
pa
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: listopad 2010

Postprzez teresa104 Pn, 24 stycznia 2011, 12:57

WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW !

Z OGROMNĄ PRZYJEMNOŚCIĄ CHCE WSZYSTKIM KLUBOWICZOM PRZEKAZAĆ ,ŻE TAKIE SPOTKANIE JAKIE ODBYŁO SIĘ 16 -11 -2010 TO WIELKA ULGA I LUKSUS DLA NASZEGO ZDROWIA .W CZASIE SPOTKANIA CHOCIAŻ SZUMY USZNE DAJĄ O SOBIE ZNAĆ TO SCHODZĄ NA DALSZY PLAN .CZAS SPOTKANIA JEST TAK DOBRZE ZAPLANOWANY ŻE TRWA JAK
JEDNA CHWILA.UCZESTNICZYŁAM PO RAZ PIERWSZY ALE TAK ZOSTAŁAM PRZYJĘTA DO GRONA PRZYJACIÓŁ JAK BYM ZNAŁA
WSZYSTKICH OD LAT.POLECAM WSZYSTKIM KLUBOWICZOM UCZESTNICZYĆ W NASTĘPNYM SPOTKANIU ZORGANIZOWANYM PRZEZ NASZYCH WSPANIAŁYCH ZAŁOŻYCIELI I OSÓB IM POMAGAJĄCYM.
Z GORĄCYMI POZDROWIENIAMI DLA WSZYSTKICH Z SZUMAMI USZNYMI I DLA NASZEGO KOCHANEGO PERSONELU MEDYCZNEGO OWOCNEJ PRACY I SUKCESÓW . TERESA














1





















1

!
teresa104
 
Posty: 8
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Wt, 30 listopada 2010, 01:56

Re: PO KONFERENCJI

Postprzez teresa104 Pt, 4 listopada 2011, 17:41

TERESA 104
WITAM WSZYSTKICH KLUBOWICZÓW I GOSPODARZY !
PO OBEJRZENIU ZDJĘĆ Z KONFERENCJI I UROCZYSTOŚCI PO KONFERENCYJNEJ ,POCZUŁAM ŁEZKĘ W OKU , ŻE TAM NIE UCZESTNICZYŁAM W TAK WSPANIAŁYM GRONIE OSÓB TEGO SPOTKANIA.
MYŚLĘ ŻE NASTĘPNYM RAZEM LOS BĘDZIE DLA MNIE ŁASKAWSZY.
GORĄCĄ WSZYSTKICH POZDRAWIAM I ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA MAŁO SZUMÓW .
DO ZOBACZENIA KOCHANI SZUMIŚCI .
teresa104
 
Posty: 8
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Wt, 30 listopada 2010, 01:56


Powrót do Spotkania

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron