I TURNUS KLUBU TINNITUS

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez stanjarosz Pn, 26 października 2009, 19:58

No to polecimy za Ewunią na razie do CYBERPRZESTRZENI.
stanjarosz
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 26 października 2009, 18:39

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Wt, 27 października 2009, 00:02

Ewa!!!,jesteś tu.....??? :? ,gonisz mnie cyt."wieczorem wchodzimy na stronę klubu i rozruszamy towarzystwo..." :lol: ..i nie ma Ciebie.... :? , a kto jest..nie widzę i.....nie słyszę ;) :P
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez Dorota Wt, 27 października 2009, 08:24

Krysiu, niesteś niesamowita :D
masz nad wszystkim kontrolę i cudownie mobilizujesz- tak trzymaj.
Ja wczoraj miałam cuuuuuuudowny dzień, kilka telefonów z Szumisiami i moje spojrzenie na pochmurny dzień było całkiem słoneczne. Jeszcze trochochę a będę uzależniona od kontaktów z Szumisiami :D
Szukałam sposobu na sen a to takie proste. Dzisiejszy poranek jest naprawde piękny a szum przyjemny.
Dziękuję, że jesteście
Może Ewa też lata w Cyberprzestrzeni????
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Wt, 27 października 2009, 14:35

Dorotka napisała wspaniałą rzecz :!: :

Ja wczoraj miałam cuuuuuuudowny dzień, kilka telefonów z Szumisiami i moje spojrzenie na pochmurny dzień było całkiem słoneczne. Jeszcze trochę, a będę uzależniona od kontaktów z Szumisiami :D
Szukałam sposobu na sen ,a to takie proste. Dzisiejszy poranek jest naprawde piękny a szum przyjemny.
Dziękuję, że jesteście

Myślę,że w tej naszej terapii T właśnie to jest najcenniejsze...umiejętność czerpania radości z kontaktów ze wspaniałymi ludźmi :P ,cieszenia się chwilą, postrzegania otoczenia pozytywnie,cieszenia się z najdrobniejszych sukcesów ,przyjemności,ponadto wiara i optymizm,że to, co robimy jest jak najbardziej słuszne,nam przyjazne,że robimy to dla siebie/ale nie tylko-rodzina,praca jest w tym wszystkim bardzo ważna/.A więc do dzieła....kontaktujmy się :P ,dzielmy spostrzeżeniami,problemami i radościami :lol: :!: Pomagajmy sobie wzajemnie zapomnieć o naszych dolegliwościach, niech nam szumi...ale przyjemnie :P Za Dorotką.." dziękuję,że jesteście.." :!: :!: :!: :P
Z nadzieją na kolejne, tak budujące spotkania Krystyna ;) :P
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Wt, 27 października 2009, 16:24

życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez marek-a Wt, 27 października 2009, 17:26

A moze jutro cisza się zjawi? Trzeba czekac. Czas. :)

http://www.youtube.com/watch?v=P_uBQ9jv ... re=related

marek-a.
marek-a
 
Posty: 12
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 18:40

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Wt, 27 października 2009, 19:23

życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez szczescie_100 Wt, 27 października 2009, 22:33

Jasne, że jestem ;)
Krysiu nie puszczaj mi takich "kawałków", bo spakuję 1 walizkę i wyruszę na poszukiwania...tyle tylko, że :?: Odwieczny dylemat kobiety....
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez tina Wt, 27 października 2009, 23:14

Ewcia :P ,nareszcie Ciebie złapałam "na żywo".Prawda,że fajna muza.....tylko przeze mnie nie pakuj się w ...siną dal :o
życzę Szumisiom"Marzeń o które warto walczyć, radości którą warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być, nadziei bez której nie da się żyć"
Avatar użytkownika
tina
 
Posty: 33
Zdjęcia: 426
Dołączył(a): Pn, 19 października 2009, 20:58

Re: I TURNUS KLUBU TINNITUS

Postprzez Dorota Śr, 28 października 2009, 19:36

To może zbierzemy grupę i .... razem w Cyberpsestrzeń
Będziemy szukać naszej "Łeby" w muzyce, spacerze czy gdzie lub w czym komu pasuje, byle uciec.... :roll:
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bilans po powrocie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron