Łeba marzec/kwiecień 2009

Łeba marzec/kwiecień 2009

Postprzez Waldek N, 5 kwietnia 2009, 19:28

Witam Klubowiczów.
Jeszcze w uszach słyszę szum fal, rozbawione głosy przyjaciół i ciepły, spokojny głos pani Eweliny.
Chciałoby się rzec: CHWILO TRWAJ WIECZNIE
Ostatni tydzień spędziłem na turnusie w Łebie w gronie starych i nowych przyjaciół.Mam nadzieję, że zgodnie z obietnicami większość z nich zasili grono Klubowiczów i opisze swoje wrażenia (może dołączy zdjęcia)
Z jakim bagażem ja wróciłem? Wypoczęty, zrelaksowany z mocnym postanowieniem do walki ze stresem. W jaki sposób? Relaks, spokój, może Tai Czi i analiza czy sytuacje stresujące warto brać do siebie i jak najczęściej je odrzucać. Czy to się może udać - myślę, że tak ale otym mogę napisać po jakimś czasie.
Teraz mogę zrobić bilans z okresu między turnusami.
Jestem (w moim mniemaniu) zdyscyplinowanym pacjentem i rehabilitantem więc pogodziłem się z orzeczeniem lekarzy, że obecnie nie ma skutecznej metody na wyleczenie naszej dolegliwości. Efektem intensywnej pracy pani psycholog (głównie na turnusach) mogę zasypiać wraz z włączonym generatorem szumów przez cała noc, poddałem się intensywnej rehabilitacji odcinka szyjnego kręgosłupa (teraz wykonuję tylko ćwiczenia w domu dla podtrzymania dobrej kondycji), dużo biegam ale najważniejsze po 37-latach palenia od roku jestem wolny od tego nałogu (JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ PANI EWELINO).
Jak widać w moim przypadku praca lekarzy i psychologów przynosi efekty
Może ktoś podzieli się swoimi.



Pierwsze zdjęcia z turnusu Łeba marzec/kwiecień 2009. Każdy z uczestników może się odnależć na tych zdjęciach.
Zdjęcia dołączył - gawal


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Łeba marzec/kwiecień 2009

Postprzez Dorota Pn, 18 maja 2009, 16:09

To chyba dla takich wrażeń zostały wymyślone turnusy w Łebie. :)
W taki sam sposób podchodzi pewnie wielu z nas, a jeżeli nie to błąd.
Po 2006 kiedy to mieliśmy "ostatni" wspólny pobyt w Łebie postanowiliśmy nie rezygnować z tego co dobre i sami organizowaliśmy sobie "turnusy" To czego brakowało nam w tym czasie to właśnie ciepłego głosu p.Eweliny:(
Żyjemy nadzieją ,że Klub pozwoli na organizowanie przynajmniej raz w roku turnusu który pozwoli nam przetrwać w miarę spokojnie kolejne miesiące między spotkaniami.
Kiedy miliśmy śwaidomość,że przed nami turnus żyło się lżej i spokojniej bo była nadzieja na "naładowanie akumulatorów"
Pozostanie sam na sam z szumem na tak długi czas to ogromna męczarnia.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Łeba marzec/kwiecień 2009

Postprzez Waldek Pn, 18 maja 2009, 18:13

Witam
Przepraszam ale najprawdopodobniej "uaktywniłem" ostatni post Doroty, zrobiłem to nieświadomie próbując dołączy swój post z załącznikiem. Mam nadzieję, że Pani administrator pomoże mi z tej sytuacji wybrnąć "z twarzą"i mnie trochę oświeci.
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Łeba marzec/kwiecień 2009

Postprzez Waldek Pn, 18 maja 2009, 19:03

Witam raz jeszcze. Po interwencji Pani Moniki (naszej administratorki gdyby ktoś nie wiedział) udało mi się wkleić ten załącznik.
Zauważyłem, że w wielu postach wraca temat Łeby. Pozwolę sobie i ja dołączyć do grupy stęsknionych choć nie wiem czy mi wolno. Niedalej jak w kwietniu wrócilem z turnusu. Chcę o Łebie powiedzieć trochę w inny sposób. Przy okażji pozdrawiam "moją" grupę z turnusu a myślę, że inni rechabilitanci też się odnajdą w tym tekście.
Zapraszam do lektury załącznika
Załączniki
pamiętasz.doc
(14 KiB) Pobrane 880 razy
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Łeba marzec/kwiecień 2009

Postprzez Dorota Śr, 20 maja 2009, 12:37

oglądając zdięcia i czytając wspomnienia aż lezka się zakręciła w oku a tęsknota ogarnęła serce
Szczególnie teraz kiedy mam bardzo "zły czas" to wspomnienia z Łeby są jak balsam.
dziękuję wam wszystkim za to że jesteście- buźka
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17


Powrót do Bilans po powrocie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron