Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety.

Prośba o pomoc w wypełnieniu ankiety.

Postprzez madzia88 Wt, 21 lutego 2012, 16:12

Wysłany: Pon Lut 20, 2012 6:57 pm Temat postu: Prośba do osób z ubytkiem słuchu o wypisanie ankiety
Dzień dobry.

Nazywam się Magdalena Gwóźdź, jestem studentka Zdrowia Publicznego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Z ogromną prośbą zwracam się o pomoc
w przeprowadzeniu badań ankietowych. Kwestionariusz składa się z 25 pytań zamkniętych. Temat mojej pracy magisterskiej dotyczy problemów osób słabosłyszących, niesłyszących
i głuchoniemych zamieszkałych w województwie Śląskim.
Osobiście uczę się języka migowego i obecnie uczęszczam na kurs doszkalający w celu zdawania egzaminu na tłumacza języka migowego I stopnia w Warszawie. Chcąc pogłębić swoją oraz innych wiedzę na temat problemów z jakimi spotykają się na co dzień osoby
z ubytkiem słuchu zdecydowałam się na taki temat pracy.

Zwracam się z ogromną prośbą do Państwa gdyż PZG odmówił mi możliwości przeprowadzenia ankiety wśród swoich podopiecznych, a jedyną grupę respondentów już przeankietowałam w Bielsku-Białej w świetlicy dla osób niesłyszących (niestety tylko 15 osób było w stanie przeczytać ankietę).

Pragnę zapewnić o 100% Państwa anonimowości. Jeżeli ktoś z Państwa będzie zainteresowany wynikami końcowymi pracy, chętnie prześlę, proszę jednak o wpisanie takowej informacji w mailu.

W razie jakichkolwiek uwag lub pytań proszę o kontakt: madzia.gwozdz@gmail.com

Bardzo liczę na Państwa pomoc w przeprowadzeniu ankiety.

Z poważaniem
Magdalena Gwóźdź

Link do ankiety: http://www.ebadania.pl/35ac40c5880547da

PS-z góry przepraszam za fakt iż temat ankiety nie wyświetla się prawidłowo dlatego pełna jego wersja jest podana w opisie.
madzia88
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 20 lutego 2012, 19:12

Powrót do Doświadczenie dnia codziennego

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron