pytanie o antybiotyki

pytanie o antybiotyki

Postprzez darek N, 24 kwietnia 2011, 20:11

Witam!
W trakcie leczenia kilkakrotnie spotykałem sie z pytaniem czy przyjmowałem antybiotyki np neomycynę, gentamycynę, ktore moga powodować pogorszenie słuchu. Pytanie jest takie: czy chodzi tylko o doustne przyjmowanie tych leków czy np. wszelkie ich postace sa niebezpieczne (masci, kremy, krople itp). Czy ktos moze wie jak bardzo są niebezpieczne?

pozdrawiam
D.
darek
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 12 września 2009, 22:54

Re: pytanie o antybiotyki

Postprzez PPiotr Pn, 25 kwietnia 2011, 10:51

Przyłączam się do pytania kolegi. Darek, czy Ty też masz "tą" dolegliwość?
PPiotr
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 20 kwietnia 2011, 07:23

Re: pytanie o antybiotyki

Postprzez Waldek Pn, 25 kwietnia 2011, 18:54

Witam
Myślę, że nie ma znaczenia jaką postać ma lek - jeżeli ma zaszkodzić to zaszkodzi.
Proponuję kolegom konsultacje on-line z dr Iwoną Niedziałek z Kliniki Szumów Usznych w dniu jutrzejszym tj 26 kwiecień w godzinach 15-16.
Informację taką znalazłem na stronie Instytutu w zakładce: dla pacjentów/konsultacje on-line.
Jest to okazja również dla innych zainteresowanych osób by zwrócić się bezpośrednio do osoby kompetentnej ze swoimi pytaniami.
Jeżeli ktoś skorzysta z tej formy konsultacji prosimy o o stosowny komentarz o przydatności tej formy komunikacji z lekarzem.
Pozdrawiam
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: pytanie o antybiotyki

Postprzez darek Pn, 25 kwietnia 2011, 21:45

Witam
Niestety jutro o tej porze będę w pracy i nie dam rady... Może jest czasami na forum ktoś kto ma odpowiednią wiedzę ( czyt. np. lekarz) żeby się wypowiedzieć ? Informacja ta się może czasami przydać...
pozdrawiam
Darek

Ps. odp. dla PPiotra: tak, mam tą dolegliwość czyli szumy uszne + niedosłuch od 16 lat.
darek
 
Posty: 4
Dołączył(a): So, 12 września 2009, 22:54


Powrót do Doświadczenie dnia codziennego

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron