Gdzie terapia laserem w Warszawie

Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez wieslawpas Pn, 19 maja 2014, 20:47

Witam,

przeszukalem caly internet. Nidzie nie moge znalezc pacowki zajmujacej sie laseroterapia w Warszawie. Jedyna jaka znalazlem jest na śląsku. Może ktoś zna taka placówke w Warszawie lub okolicach. Bede wdzieczny za odpowiedz.
wieslawpas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 9 maja 2014, 01:35

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez wieslawpas Śr, 21 maja 2014, 19:11

znalazlem placowke w Warszawie gdzie wykonywane sa zabiegi laserem. Jeden kosztuje 30 zł. Mam ich wziac 20. Jak ktos jest zainteresowany niech napisze. Nie chce robic reklamy na forum. Kupilem sobie urzadzenie taki generator szumow stacjonarny no i nastawilem sobie szmer strumiania wody i trzeba powiedziec, ze mi to pomaga.
wieslawpas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 9 maja 2014, 01:35

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez Dorota Śr, 21 maja 2014, 21:22

a czemu ma służyć laseroterapia, jakich skutków oczekujesz?
Jeżeli chodzi o generator dźwięków to dobry pomysł. Ja też otaczam się dźwiękiem i znacznie mi to pomaga.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez wieslawpas Cz, 22 maja 2014, 02:47

oczekuje zmniejszenia sie tych piakow, laryngolog mowi, ze ten laser przyspiesza gojenie sie, stymyluje komorki. A Ty jestes bardziej doswiadczona bo masz wiecej postow, moze znasz inna metode leczenia?
wieslawpas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 9 maja 2014, 01:35

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez Dorota Pn, 26 maja 2014, 21:43

Doświadczona jestem tylko w odczuwaniu szumów bo męczę się z nimi już wiele lat :(
I może przez to bardziej "oswojona" z ich obecnością.
Czy ty jesteś zdiagnozowany, że chcesz "ze ten laser przyspiesza gojenie sie, stymyluje komorki"
podjąć taką decyzję.
Co do metod to nauka z każdym rokiem przynosi coś nowego.
Wspomniana już metoda maskowania, elektrostymulacja, wspomniana przez ciebie biostymulacja laserowa czy komory hiperbaryczne.
Jednak wszystko w porozumieniu z lekarzem bo czynników za i przeciw jest wiele.
We wrześniu w Kajetanach odbędzie się konferencja dla pacjentów z szumem usznym i tam zapewne dowiesz się o kolejnych nowych metodach leczenia, zapraszam.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez wieslawpas Śr, 28 maja 2014, 21:08

ile to jest jeszcze czasu do wrzesnia... ja sie juz z nimi oswoilem i nie stanowia problemu. staram sie zapewnic sobie tło akustycznie w domu, w pracy zakladalm sluchawlki, jadae autem to szum wszytko zagłusza. zreszta piszczy mi mniej w uchu.
problem zaczyna byc ignorowany.
wieslawpas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt, 9 maja 2014, 01:35

Re: Gdzie terapia laserem w Warszawie

Postprzez luiza194 N, 27 lipca 2014, 22:06

Nie ma metody na wyleczenie szumów,jedyne co możemy to zhabituować,czyli nauczyć mózg aby ich nie słyszał.Ja stosuję generatr dźwięków zalecany przez dr z Kajetan,po półtora roku poczułam ulgę.Pozdrawiam serdecznie.Luiza.
luiza194
 
Posty: 5
Dołączył(a): N, 19 stycznia 2014, 20:19


Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron