Pierwsza wizyta w Kajetanach

Pierwsza wizyta w Kajetanach

Postprzez chris Pn, 16 kwietnia 2012, 09:49

Witam wszystkich:-) Po 9 latach zmagań z szumami zdecydowałem się zapisać do Instytutu w Kajetanach do Poradni Leczenia Szumów Usznych. Mam termin na 16 lipca:-(Moje pytanie brzmi czy pojadąc tam na pierwszą wizyte nastawiać się, że być może od razu będę musiał zostać tam na pare dni na badania czy raczej każą mi wracać do domu i ustalą termin kolejnej wizyty?Pytam , bo mam 300km do przejechania i chciałbym zabrać ze sobą żonę i dziecko, a wtedy muszę wcześniej pomyśleć o noclegu. Pozdrawiam.
chris
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 3 kwietnia 2012, 10:12

Re: Pierwsza wizyta w Kajetanach

Postprzez Wera Pn, 16 kwietnia 2012, 21:01

mnie po pierwszej wizycie kazali jechać do domu i czekać na termin hospitalizacji. Nie pamiętam ile czekałam na telefon ale nie było to zbyt długo. Badania trwają tam 3 dni choć prawdę powiedziawszy, można te badania zrobić w ciągu jednego dnia no ale trudno takie chyba mają procedury, pozdrawiam
Wera
 
Posty: 44
Dołączył(a): So, 3 października 2009, 19:24

Re: Pierwsza wizyta w Kajetanach

Postprzez Wenus Wt, 17 kwietnia 2012, 08:58

Witam :)

Chris, wiele zależy od wywiadu przeprowadzonego przez lekarza i ustalenia ścieżki leczenia. Może sie okazać, że w tym dniu przeprowadzone będzie mogło być jakies badanie, które z reguły jest krótkie. Proponowałabym wstępną konsultację i zadanie takiego pytania on-line specjaliście z Kliniki Szumów Usznych, którzy są zazwyczaj we wtorki http://www.ifps.org.pl/web/idlapacjento ... onsultacje

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Wenus
 
Posty: 2
Dołączył(a): So, 14 kwietnia 2012, 19:20

Re: Pierwsza wizyta w Kajetanach

Postprzez chris Wt, 17 kwietnia 2012, 10:02

Dziękuje za cenne wskazówki :) Dzisiaj więc skorzystam z konsultacji on-line :) Pozdrawiam.
chris
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 3 kwietnia 2012, 10:12


Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron