Jak dostać się do Instytutu Fizjologi i Patologi Słuchu

Jak dostać się do Instytutu Fizjologi i Patologi Słuchu

Postprzez dmlodzieniak Cz, 29 grudnia 2011, 09:22

Witam wszystkich.
Mam kłopot ponieważ w kwietniu bieżącego roku po wszystkich przeprowadzonych badaniach dostałem skierowanie do Instytutu Patologii Słuchu w Warszawie. Oczywiście chciałem leczyć się gdzieś bliżej bo jestem z Wałbrzycha ale Pani Doktor odradziła mi to skutecznie zapewniając, że to jedyne rozsądne rozwiązanie. I tu się zdziwiłem ponieważ każda próba internetowej rejestracji do przedmiotowego instytutu okazała się nieskuteczna.
Z tego co pamiętam miała przyjść jakaś informacja zwrotna dotycząca rejestracji i ustalonym terminem badania. Do dziś takiej informacji nie dostałem. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, dzwoniąc do rejestracji w/w instytucie ponieważ nikt tam nie podnosi słuchawki. Po codziennej próbie przez około 14 dni dałem sobie spokój. Ciekawe czy to tylko mój problem czy też inni maja podobne doświadczenie? Czy jest ktoś wstanie mi pomóc w dotarciu do rejestracji i potwierdzeniu terminu wizyty, a może graniczy to z jakimś cudem.
Pozdrawiam
;)
dmlodzieniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 28 grudnia 2011, 12:05

Re: Jak dostać się do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu

Postprzez dmlodzieniak Cz, 29 grudnia 2011, 14:00

Witam ponownie.
I wszystko sie wyjaśniło jeszcze w ten sam dzień. Zadzwoniła do mnie bardzo miła Pani z rejestracji i poinformowała, że kontakt telefoniczny jest naprawdę dość utrudniony z powodu dużej liczby zainteresowanych pacjentów, a termin wizyty miałem wyznaczony po rejestracji mailowej na czerwiec. Czyli wnioskując, pewnie nie doszedł do mnie mail zwrotny. Bardzo dziękuję za tak szybką reakcję i ustalenie nowej daty wizyty.
Przepraszam za zaistniałe błędy w tytule
Pozdrawiam
dmlodzieniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr, 28 grudnia 2011, 12:05


Powrót do Moje leczenie

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron