Konferencja Kajetany 15 pażdziernik 2016

Konferencja Kajetany 15 pażdziernik 2016

Postprzez Waldek Wt, 6 września 2016, 11:00

Serdecznie zapraszamy 15 pażdziernika na coroczną konferencję dla osób z szumami usznymi i obniżoną tolerancją na dźwięki. Mile widziani są ich rodziny i bliscy. Choć konferencja skierowana jest dla tych, którzy odczuwają w uszach dokuczliwe dźwięki, drażnią ich odgłosy otoczenia lub mają problemy ze słuchem i rozumieniem mowy to właśnie osoby z ich otoczenia często nie rozumieją tych problemów. Tu będą mieli okazję poznać i zrozumieć osoby dotknięte tą dolegliwością.

Konferencję rozpocznie profesor Henryk Skarżyski – dyrektor IFPS.
Później wszyscy wezmą udział w wykładach lekarzy z Instytutu zajmujących się szeroko pojętą problematyką szumów usznych. Również swoje wystąpienia będą mieli psychologowie – terapeuci, niezastąpieni w procesie leczenia. Jak co roku ciekawych prelekcji oczekujemy od pracowników naukowych. Dopełnieniem całości będą wystąpienia związane z działalnością grup wsparcia. W ubiegłorocznej konferencji nowością były spotkania w ramach tematycznych warsztatów szkoleniowych. Zostały przyjęte z bardzo dużym zainteresowaniem. Również w tym roku mamy możliwość wzięcia udziału w jednym z pięciu takich spotkań.

Szczegóły o konferencji znajdziecie w materiałach:
https://mail.google.com/mail/ca/u/0/?ui ... &safe=1&zw
https://mail.google.com/mail/ca/u/0/?ui ... &safe=1&zw
lub na stronie Klubu Tinnitus:
http://klubtinnitus.sponin.org.pl/

W dniu konferencji kasa Instytutu nie będzie czynna, osoby decydujące się na udział w konferencji i warsztatach prosimy o wpłatę na konto bankowe 20 1030 1508 0000 0008 0412 0009. W tytule wpłaty podając numer warsztatu, w którym chce brać udział (liczba miejsc ograniczona, nie podanie numeru warsztatu powoduje przydzielenie losowe) Rejestracja uczestnika odbywa się pod adresem: joanna@ifps.org.pl lub tel. +4822 356 04 23

Pozdrawiamy i do zobaczenia na konferencji
Gospodarze Klubu Tinnitus
Dorota Miazga
Jarosław Mitka
Waldek Gawryś
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Powrót do Konferencje

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron