Poradnia szumów usznych

Poradnia szumów usznych

Postprzez grzesq Pn, 7 kwietnia 2014, 14:02

Witam,

Mam pytanie, otrzymałem dziś informację z Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu
ul. Mokra 17, Kajetany, że nie istnieje już Poradnia szumów usznych w Kajetanach i nie pracuje juz Pani dr G. Bartnik, której jestem pacjentem. Jej rolę przejęła Poradnia Audiologiczna.
Miałem zaplanowana wizytę na 9.04.2014 na która czekałem od października 2013 i otrzymałem dziś informacje, że wizyta się nie odbędzie i zostałem przerejestrowany do nowej siedziby IFPS przy ul. Mochnackiego 10 Warszawa Ochota na czerwiec

Czy ktoś może potwierdzić, że Poradnia szumów usznych już nie istnieje i Pani dr G. Bartnik rzeczywiście już nie pracuje w Instytucie?
Czy ktoś z Państwa był już w IFPS przy ul. Mochnackiego 10 Warszawa Ochota?

Pozdrawiam
Grzegorz
grzesq
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 8 kwietnia 2010, 13:31

Re: Poradnia szumów usznych

Postprzez Waldek Wt, 8 kwietnia 2014, 11:12

Witam
Potwierdzam, że Poradnia Audiologiczna zajmuje się obecnie pacjentami z szumem usznym, a konkretnie w jej strukturach lekarze wcześniej przyjmujący w Klinice Szumów Usznych. To prawda - dr Grażyna Bartnik nie pracuje już w IFPS.
Wiem, że przychodnia na ul. Mochnackiego w Warszawie była przygotowywana do przyjmowania pacjentów, jeżeli już tak jest to bardzo dobrze, ponieważ odpadnie uciążliwy dojazd do Kajetan a możliwe, że skróci się czas oczekiwania na wizytę.
Pozdrawiam
Waldek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56


Powrót do Rozmawialnia

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron