Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Waldek Śr, 17 marca 2010, 12:06

Witam wszystkich serdecznie

Dostajemy wiele pytań dotyczących opłaty za udział w konferencji. Wpłaty w wysokości 30 zł można wpłacać na konto Instytutu:
CITY BANK HANDLOWY
20 1030 1508 0000 0008 0412 0009
z dopiskiem "konferencja 17.04.2010"
Osoby płacące przelewem prosimy o zabranie ze sobą dowodu wpłaty.
Oczywiście opłatę będzie można wnieść również bezpośrednio gotówką przed konferencją, jednakże wcześniejsze wpłaty pozwolą na lepszą organizację czasu bezpośrednio przed jej rozpoczęciem.

Padają również pytania czy jeszcze można zadeklarować chęć uczestniczenia w tej konferencji. odpowiedż jest jak najbardziej twierdząca. Udział może wziąć każdy zainteresowany nawet gdyby zdecydował się dopiero w sobotę 17 kwietnia.
Podawany wcześniej termin koniec lutego (przyznaję szczerze mógł wprowadzadzić zamiesznie) dotyczył deklaracji uczestniczenia w wieczorku integracyjnym. Ilość chętnych miała nas poinformować, czy taki wieczorek zostanie zorganizowany. Dziś mogę powiedzieć, że wieczorne spotkanie chętnych odbędzie się w sobotę 17 kwietnia od godz 18.00 w Klubie ONA w Warszawie ul. Fajansowa 4. Wiecej informacji na temat Klubu ONA na stronie http://www.klubona.pl Również na to spotkanie w dalszym ciągu można zgłosić swój akces.

Pozdrawiam
Waldek Gawryś
(w imieniu Gospodarzy Klubu Tinnitus)
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Waldek Śr, 7 kwietnia 2010, 10:22

Witam
Są osoby, które mimo chęci udziału w konferencji z różnych względów nie będą w niej uczestniczyć. Chcielibyśmy dać im szansę zaznaczenia swojej obecności na niej w części "Pytania, dyskusje". Otóż jeżeli macie jakieś pytania do grona lekarskiego lub psychologów napiszcie o nich na forum - gospodarze Klubu w Waszym imieniu przekażą je zainteresowanym. Po konferencji pisemną odpowiedż na te pytania znajdziecie na forum.
Pozdrawiam. Waldek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Marcino Pn, 12 kwietnia 2010, 18:40

Witam,
chciałbym upewnić się czy w związku z katastrofa pod Smolenskiem i pogrzebem Prezydenta 17 kwietnia nie zaistniały jakieś zmiany w planie Konferencji. Czy odbędą sie wszystkie planowane wykłady?
dziękuję i pozdrawiam
Marcino
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt, 7 sierpnia 2009, 17:09

Re: Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Waldek Pn, 12 kwietnia 2010, 18:50

Witaj
Dzis porozumiewałem się z dr Bartnik (Kierownik Kliniki Szumów Usznych)i nie było mowy o jakichkolwiek zmianach. Faktem jest , że rozmowy miały miejsce przed ogłoszeniem o planowanym pogrzebie Pana Prezydenta. Jutro zweryfikujemy wiadomości i decyzje a o ewentualnych zmianach napiszę na forum.
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Monika Wt, 13 kwietnia 2010, 11:51

Łącząc sie w bólu i żałobie narodowej z rodakami w związku z katastrofą samolotu pragniemy poinformować, że Ogólnopolska Konferencja na temat Szumów Usznych dla pacjentów i ich rodzin, która miała sie odbyć
17 kwietnia 2010 r. została przeniesiona na dzień 26 czerwca 2010 r.

Godziny spotkania i tematy pozostają te same.
Avatar użytkownika
Monika
 
Posty: 51
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): Wt, 17 marca 2009, 21:23

Re: Konferencja 17 kwiecień 2010 Kajetany

Postprzez Kuba Śr, 14 kwietnia 2010, 20:50

Witam Wszystkich. Dopiero co trafiłem na tę stronę ale na pewno będę tu stałym bywalcem. Interesuje mnie ta czerwcowa konferencja w Kajetanach. Zauważyłem ze na stronie mówi sie jedynie (chyba ze cos przeoczylem) o szumach usznych, które mają być głownym tematem konferencji. Natomiast moją największą męką i przekleństwem jest nadwrażliwość słuchowa na dźwięki, a taki szum jak ja mam pewnie chciałby mieć każdy z Was. Zadko kiedy słyszę wryaźny szum i to wtedy jak jest kompletna cisza, no czasami mi coś przez chwilę pisknie w uchu, ale to też "od śiwięta". Za to nadwrażliwość mam straszną!!!! Nadwrażliwośc mam od 4 lat, maly szum zauwazylem 1.5 roku pozniej, ale to mi nie przeszkadza w ogole... i chwała Bogu chociaż za to... Więc chciałem zapytac czy na tej konferencji bedzie jakis odrebny punkt poswiecony głównie nadwrażliwosć słuchowej???????? Czy tylko o szumach? wszędzie jest pełno o szumach, dużo się mówi o leczeniu szumów, a o nadwrażliwośći mówi się że może towarzyszyć szumom, a tym czasem w moim przypadku jest odwrotnie. Gdy uszy bolą mnie bardziej niż zwykle to i szumowidła są głośniejsze.
Kuba
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 14 kwietnia 2010, 07:35


Powrót do Portal

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości

cron