I Światowy Kongres Szumów Usznych – World Tinnitus Congre

I Światowy Kongres Szumów Usznych – World Tinnitus Congre

Postprzez Andrzej.Kuca Cz, 11 maja 2017, 14:47

Szanowne Panie i Panowie,
Drodzy Koledzy,

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XII Międzynarodowym Seminarium Szumów Usznych – International Tinnitus Seminar (ITS) oraz I Światowym Kongresie Szumów Usznych – World Tinnitus Congress, które odbędą się 22-24 maja 2017 r. w Warszawie. Światowy Kongres Szumów Usznych jest to inicjatywa zrodzona z licznych rozmów z naukowcami zajmującymi się szumami usznymi, uczestnikami i członkami rad naukowych poprzednich konferencji z serii International Tinnitus Seminar oraz kandydatami na organizatorów przyszłych konferencji ITS. Podkreślają oni, że od czasu pierwszego International Tinnitus Seminar zorganizowanego w roku 1979 zakres tematyczny tej konferencji bardzo się poszerzył i znacznie przerósł ramy spotkania seminaryjnego. Dzisiaj jest to doniosłe wydarzenie interkontynentalne, rozpoznawane na światowej mapie spotkań naukowych w dziedzinie badań nad słuchem.Badania naukowe w dziedzinie szumów usznych cieszą się coraz większym zainteresowaniem społecznym i klinicznym, gdyż liczba osób cierpiących na tę chorobę na świecie stale rośnie. Potrzebne są nowe strategie i metody terapii służące leczeniu i łagodzeniu dolegliwości związanych z szumami usznymi. Naszym podstawowym celem jako organizatorów tego kongresu jest stworzenie platformy aktywnej wymiany pomysłów, wyników badań naukowych i wyzwań między doświadczonymi i obiecującymi młodymi naukowcami i pracownikami klinicznymi. Miarą naszego sukcesu będą nowe koncepcje, które zostaną wdrożone w pracy naukowej i klinicznej.

Warszawa jest doskonałym miejscem na organizację światowego kongresu – położona w centrum Europy, szczyci się dobrymi połączeniami lotniczymi do większych miast na świecie i znakomitą infrastrukturą kongresową i hotelową. Warto jest spędzić w niej kilka dni by nacieszyć się wyjątkową atmosferą tego miasta. Jego różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jestem pewien, że dla uczestników Kongresu pobyt w Warszawie będzie nie tylko przyjemny, ale i kształcący.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tym interesującym i twórczym, interdyscyplinarnym spotkaniu naukowym.

Prof. dr hab. n. med. dr h.c. (multi) Henryk Skarżyński
Prezydent XII Międzynarodowego Seminarium Szumów Usznych
– International Tinnitus Seminar (ITS)
oraz I Światowego Kongresu Szumów Usznych
– World Tinnitus Congress

Więcej informacji http://its2017.com/pl/
Andrzej.Kuca
 
Posty: 17
Zdjęcia: 0
Dołączył(a): Cz, 17 lipca 2014, 08:38

Powrót do Portal

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron