Budowa Portalu Klubu Tinnitus

Budowa Portalu Klubu Tinnitus

Postprzez Monika Śr, 8 lipca 2009, 15:29

Witam na Portalu Klubu Tinnitus,

Portal jest dopiero w stadium budowy, a oto pierwsze ogłoszenie na naszej stronie :)

Kolejny dzień mija sobie spokojnie, a ja korzystając z zwolnienia, poświęciłam czas na samo-dokształcanie i zmusiłam zainstalowany pod forum portal do działania :) Ba! nie tylko działa, ale przyjął używaną przez nas forumową skórkę (szatę graficzną) i udało się podpiąć własne strony czyli uruchomić menu :)
Innymi słowy szkielet strony już jest! :D

Tymczasowy adres: http://klubtinnitus.ifps.org.pl/

Jest to wersja bardzo Beta, wiele jeszcze przed nami do zrobienia. Zapraszam jednak już teraz do zgłaszania wszelkich uwag, pomysłów i problemów technicznych (ta najciężej mi wychwycić samej).

Pozdrawiam serdecznie,
Monika Bombol
Avatar użytkownika
Monika
 
Posty: 51
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): Wt, 17 marca 2009, 21:23

Re: Portal wersja Beta

Postprzez Waldek Śr, 8 lipca 2009, 15:54

Witam

Pani Moniko chylę czoła. Widzę, że to Pani nas pogani z treścią. Będę się starał przyspieszyć pisanie. Proszę tylko zaznaczyć że jest to wersja robocza. Może uda się zachęcić do współredagowania strony kogoś z piszących na Forum?
Pozdrawiam
Waldek
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Portal wersja Beta

Postprzez Waldek Pt, 24 lipca 2009, 20:06

Sądząc po ilości wejść ktoś czyta ten dział, ale nie ma chętnych do współredagowania tekstów na naszą stronkę. A szkoda bo już się tam coś dzieje, już jest co poczytać. A my, piszący chcielibyśmy wiedzieć o czym chcielibyście czytać. Olbrzymia zasługa w tym, że stronka zaczyna żyć jest w rękach Pani Moniki.
BARDZO DZIĘKUJEMY.
Mam nadzieję, że znajduje Pani trochę czasu dla rodziny i przyjaciół, a ku przstrodze krótki tekst w wątku "Na luzie"
Waldek
 
Posty: 191
Zdjęcia: 53
Dołączył(a): Cz, 26 marca 2009, 11:56

Re: Portal wersja Beta

Postprzez Monika Wt, 4 sierpnia 2009, 13:53

Witam Wszystkich Państwa,

Nieustannie trwają pracę nad rozbudową portalu Klubu Tinnitus.
Dziś na stronie pojawiło się sporo nowości, m.in:
- Grupa artukułów pisanych przez naszych lekarzy i psychologów z Kliniki Szumów Usznych;
- Nowa zakładka "Spotkania" z informacjami nt. rodzinnych spotkań szumów usznych, organizowanych dla osób z szumami usznymi,ich rodzin i bliskich;
- Trochę informacji w zakładce "Terapie"
- a także artykuł dr Lucyny Karpiesz nt. organizowanych Turnusów rehabilitacyjnych w Łebie

Wszystkim zainteresowanym życzę miłej lektury :)
Avatar użytkownika
Monika
 
Posty: 51
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): Wt, 17 marca 2009, 21:23

Re: Budowa Portalu Klubu Tinnitus

Postprzez szczescie_100 Śr, 5 sierpnia 2009, 21:22

Cześć wszystkim,
wiem, wiem czego mi tu brakuje:
wątku na którym można podać adresy stron gdzie można za darmochę ściągnąć muzykę relaksacyjną. Swego czasu szukałam w necie, ale nie zalazłam i poddałam się (dobrze,że mam TV). A może ktoś ma swoją ulubioną i podzieli się z innymi?
W każdym razie wątek nie zawadzi?
szczescie_100
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz, 25 czerwca 2009, 21:01

Re: Budowa Portalu Klubu Tinnitus

Postprzez Monika N, 9 sierpnia 2009, 08:09

Witam,

Wątek na Forum możne założyć każdy.
A na stronie linki zamieszczę jak tylko padną jakieś propozycję :)

Pozdrawiam,
Monika
Avatar użytkownika
Monika
 
Posty: 51
Zdjęcia: 14
Dołączył(a): Wt, 17 marca 2009, 21:23


Powrót do Portal

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 29 gości

cron