Serwis diagnostyczno-informacyjny "Tinnitus"

Serwis diagnostyczno-informacyjny "Tinnitus"

Postprzez Stefan So, 28 grudnia 2013, 15:50

Serwis diagnostyczno-informacyjny
dla osób cierpiących na szumy uszne
i nadwrażliwość na dźwięki


http://www.telezdrowie.pl/TINNITUS/index.html


Skorzystałem z Serwisu "Tinnitus" wypełniając starannie ankietę i otrzymałem automatycznie nadany Numer Identyfikacyjny Tinnitus: TA00x/00yyyy. W wprowadzeniu do użytkowania serwisu "Tinnitus" jest informacja o zatwierdzaniu mojego Numeru Identyfikacyjnego, po przesłaniu wyników badania do Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Zakładam, że wyniki zostały przesłane automatycznie, ponieważ badanie przeprowadziłem "on-line", a zwrotnie otrzymałem tylko Numer Identyfikacyjny.

Obecnie pozostaje mi tylko oczekiwanie na wiadomość z propozycją i warunkami dalszej diagnostyki, leczenia i rehabilitacji ?

Ankietę w badaniu wypełniłem najlepiej jak umiałem, ale nie wszystkie szczegóły moich zmagań przez siedem lat z chorobą mogłem tam przedstawić.

Czy ta strona faktycznie jest serwisem Zespołu Kliniki Szumów Usznych ?
Może Ktoś już korzystał ?
Serwis podaje kontakt do Zespołu Kliniki Szumów Usznych następujący:
dana@ifps.org.pl
ale serwer Kliniki mail.ifps.org.pl nie ma takiego użytkownika.
Proszę o wsparcie informacyjne
Ktokolwiek słyszał , cokolwiek wie ?
Stefan
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 22 grudnia 2013, 06:57

Re: Serwis diagnostyczno-informacyjny "Tinnitus"

Postprzez Dorota Pn, 30 grudnia 2013, 17:43

Hej,
Na zadane pytanie odpowiedź będzie dopiero po okresie świąteczno - noworocznym.
Teraz panuje okres urlopowy a temat który kolega poruszył nie jest znany mi osobiście.
Proszę więc o cierpliwość
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Serwis diagnostyczno-informacyjny "Tinnitus"

Postprzez Dorota Cz, 23 stycznia 2014, 21:44

Witam
Wspomniany serwis diagnostyczno-informacyjny to pozostałość po badaniach naukowych prowadzonych przez Politechnikę Gdańską we współpracy z "naszym" Instytutem.
Właścicielem linku nie jest IFiPS tylko Politechnika, proszę nie korzystać z niego- jest nie aktywny.
Pozdrawiam
Dorota
Dorota
 
Posty: 129
Zdjęcia: 149
Dołączył(a): Śr, 25 marca 2009, 01:17

Re: Serwis diagnostyczno-informacyjny "Tinnitus"

Postprzez Stefan Pt, 24 stycznia 2014, 15:22

Tak faktycznie interfejs serwisu sprawia wrażenie pozostałości po badaniach naukowych, ponieważ zastosowane tam technologie już nie występują obecnie w Internecie. Sam pomysł na budowę takiego serwisu obecnie jest wykorzystywany pod adresem http://www.e-audiologia.pl
Jest to jednak już inna bajka związana z innym ośrodkiem medycznym i inną politechniką, a finansowanie przerzucone bezpośrednio na kieszeń zaszumionego pacjenta :oops:
http://www.e-audiologia.pl/szumy.jsp?gclid=CJnn0LnH3bsCFQhZ3god8wUAng
Stefan
 
Posty: 17
Dołączył(a): N, 22 grudnia 2013, 06:57


Powrót do Ciekawe strony internetowe

Obecni na stronie

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron