Najaktywniejsi klubowicze

Nazwa użytkownika Posty
Waldek 191
Dorota 129
szczescie_100 57
Monika 51
Wera 44

Polecane strony


Złota jesień w Łebie

Terapia z pierwszego turnusu pozostawiła miłe wspomnienia. Dała możliwość poznania nowych koleżanek i kolegów z tą samą dokuczliwą dolegliwością. Znajomości te owocują w postaci utrzymywania kontaktów i wspierania się nawzajem w przykrej przypadłości, jaką są szumy. Tu większość z nas odwiedzała się o działającym Klubie Tinnitus i o idei wzajemnego wsparcia. W poszukiwaniu wsparcia, zrozumienia i pomocy zasililiśmy szeregi klubu. Podczas naszego tygodniowego pobytu uświadomiliśmy sobie jak ważne jest zrozumienie i pomoc drugiej osoby.

Pobyt w o środku IFPS w Łebie wszyscy wspominają ciepło, szczególnie chwile wspólnych spacerów po plaży w pogodne dni, które przepełnione były wymianą naszych osobistych doświadczeń w walce z tą dolegliwością. A lekki szum morza dawał ukojenie dla naszych uszu.

Niesamowite wrażenia zostały po zajęciach terapeutycznych prowadzonych przez panie psycholog Izę i Karolinę i świadomość, że może uda nam się nad nimi zapanować.
W trakcie terapii wszyscy byli rozluźnieni i chłonęli przekazywaną przez psychologów wiedzę jak najlepsze lekarstwo. Dzięki dobrej pogodzie zajęcia prowadzone były też w lesie w towarzystwie szumu drzew.

Takie terapie, spotkania z psychologami są bardzo potrzebne do czasu znalezienia skutecznego środka, który mógłby usunąć szumy uszne wszystkim tym pacjentom, którzy cierpią na tą dolegliwość.


Wdzięczność pacjentów dla pań Izy i Karoliny jest bardzo wielka za ich skuteczną pracę w zmniejszaniu dyskomfortu szumów usznych i z tęsknotą oczekuję na kolejny turnus.


Janusz 1

Zaloguj

Nazwa użytkownika:


Hasło:


zapamiętaj mnie
ukryj


Obecni na stronie

Ogółem:2

Zarejstrowanych:0
Ukrytych:0
Gości:2

Najwięcej użytkowników online (76) było N, 31 maja 2020, 02:25

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Legenda :: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Klubowicze


Kalendarz

<< Listopad 2022 >>
N Pn Wt Śr Cz Pt So
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Nikt nie ma dziś urodzin

cron