Najaktywniejsi klubowicze

Nazwa użytkownika Posty
Waldek 191
Dorota 129
szczescie_100 57
Monika 51
Wera 44

Polecane strony


"Z życia Klubu" - Dołącz do Nas


  
     W tym miejscu zazwyczaj pojawiają się regulaminy. My świadomie zrezygnowaliśmy z jego tworzenia pamiętając czasy, gdzie regulaminy były wszechobecne a ich autorzy wielkimi literami pisali o obowiązkach a małymi o prawach. Zdecydowanie się od nich odcinamy.

     W naszym przypadku będzie to luźny zbiór dobrze znanych nam zasad,
nie będzie w nim działów, punktów, paragrafów.

Zacznijmy od tego w jakim celu powstał Klub.

     Głównym celem jest integracja środowiska osób z szumami usznymi, niedosłuchem, nadwrażliwością słuchową realizowana poprzez działalność informacyjną, edukacyjną i szkoleniową. Chcemy wychodzić na przeciw potrzebom naszych członków i zajmować się sprawami z którymi się do nas zwrócą.

Stawiamy przed sobą ambitne zadania.

     Pragniemy prowadzić szeroko pojętą współpracę z ośrodkami leczącymi szumy uszne, brać udział w szkoleniach i spotkaniach dotyczących najnowszych sposobów profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia prowadzonych przez specjalistów zajmujących się tą problematyką. Zdobytą w ten sposób wiedzę będziemy przekazywać naszym członkom.
     W interesie pacjentów i z ich inicjatywy będziemy występować z wnioskami
i petycjami do Ministerstwa Zdrowia oraz instytucji za ochronę zdrowia odpowiedzialnych.
     Wesprzemy akcje profilaktyczne mające na celu ochronę słuchu. W miarę potrzeb, sygnalizowanych przez naszych członków, chcemy organizować grupy wsparcia. Dobrze znamy lecznicze działanie turnusów rehabilitacyjnych dlatego,
w uzasadnionych przypadkach, będziemy czynili starania o ich większą ilość.

     Jeżeli czytelniku dotarłeś do tego momentu a cele i zadania jakie przed sobą stawiamy są przez Ciebie akceptowane to znaczy, że możesz czuć się członkiem naszego Klubu. Jeżeli uczestniczysz bezpośrednio lub pośrednio w procesie leczenia szumów, niedosłuchu, nadwrażliwości słuchowej i wypełnisz deklaracje członkowską serdecznie powitamy Cię w swoim gronie.

Wypełnij deklaracje członkowską on-line, bądź wydrukuj, podpisz i prześlij nam tradycyjną pocztą. Pełni praw członkowskich nabywa się po złożeniu podpisu na deklaracji papierowej. Deklaracja wypełniona on-line spowoduje zarejestrowanie na zasadach kandydata do czasu odręcznego podpisania wydruku. Wypełniona, odręcznie podpisana, wydrukowana i wysłana na adres Klubu spowoduje automatyczne wciągniecie na listę członków.

     Wiedz o tym, że przynależność do Klubu nie pociąga za sobą obciążeń finansowych a działalność w nim jest całkowicie społeczną. Jeżeli zdecydowałeś się dołączyć do naszego grona zapraszamy do aktywnego udziału w działalności Klubu i na Forum.

Członkowie założyciele

Czytaj także:
*   Polityka prywatności
*   Zasady użytkowania
Zaloguj

Nazwa użytkownika:


Hasło:


zapamiętaj mnie
ukryj


Obecni na stronie

Ogółem:2

Zarejstrowanych:0
Ukrytych:0
Gości:2

Najwięcej użytkowników online (76) było N, 31 maja 2020, 02:25

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Legenda :: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Klubowicze


Kalendarz

<< Październik 2022 >>
N Pn Wt Śr Cz Pt So
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nikt nie ma dziś urodzin

cron