Najaktywniejsi klubowicze

Nazwa użytkownika Posty
Waldek 191
Dorota 129
szczescie_100 57
Monika 51
Wera 44

Polecane strony


"Czy to bajka czy nie bajka?

Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
PRZYJACIELE są na świecie
"

 
Większość bajek zaczyna się od słów "dawno, dawno temu".
Ja zacznę od słów; całkiem niedawno w bardzo mroźny dzień (było -10 stopni Celsjusza) 19 stycznia 2010 w centrum Warszawy spotkali się przyjaciele. Przyjaciół było dwanaścioro. Bardzo tęsknili za sobą, dlatego potrzeba spotkania była ogromna. Stawili się na nie z bardzo daleka i z całkiem bliska. Byli z Warszawy, Warki, Legionowa, Łukowa, Żyrardowa i Gdańska. Nie jest ważne skąd, ważne, że tego dnia byli razem. Potrzeba rozmów jest tak silna, że pokonają każdą przeszkodę, aby się spotkać.
Radości, jaka ich ogarnęła nie da się opisać słowami. Przyjaciele na każde spotkanie czekają z utęsknieniem. Dzieje się tak, bo z okazji takich spotkań ładują swoje "akumulatorki" na życie codzienne, wymieniają się doświadczeniami tego życia. Mają wiele takich samych problemów, doświadczeń. Od niedawna w rozmowy wkrada się nutka optymizmu, że razem pokonać trudności jest im łatwiej. Mają już też pewność, że mogą na siebie liczyć.

Mimo silnego mrozu atmosfera spotkania była gorąca. Śmiech i łzy szczęścia towarzyszyły nam przez cztery godziny. Te cztery wspólne godziny to nie wiele, ale dla nas to najcudowniejsze godziny ostatnich miesięcy.
To, co przyjaciele mają wspólne to "szum" Nie jest to taki zwykły szum. Jest to szum, który łączy. Jeszcze długo będą na towarzyszyć słowa jednej z koleżanek "...nawet nie wiedziałam, że można być zadowolonym z dolegliwości. No, bo gdyby nie te "głupie szumy" to nie byłoby tęsknoty za Łebą, pięknych wspomnień i nowych przyjaciół. Tak, przyjaciół. Bo przecież prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie a nas zbliżyły szumy."

Było to nieformalne, ale bardzo atrakcyjne spotkanie kilku członków KLUBU TINNITUS.

I Ja tam byłam i dobrze się bawiłam,
Dorota Miazga

Zaloguj

Nazwa użytkownika:


Hasło:


zapamiętaj mnie
ukryj


Obecni na stronie

Ogółem:79

Zarejstrowanych:0
Ukrytych:0
Gości:79

Najwięcej użytkowników online (234) było Wt, 17 stycznia 2023, 17:38

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zalogowanych użytkowników

Legenda :: Administratorzy, Moderatorzy globalni, Klubowicze


Kalendarz

<< Maj 2024 >>
N Pn Wt Śr Cz Pt So
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Nikt nie ma dziś urodzin

cron